KEZOKİNO TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hakkımızda

KEZOKİNO tekstil toptan satış faaliyetlerinde bulunmak üzere doksanlı yılların ortalarında kurulmuş olup gelişen yurtiçi pazarlaması ile 2009 yılında Senko tekstil bünyesine katılmıştır,. Globalleşen dünya ile misyonunu ve hedeflediği markalaşmasını geliştirilerek, kendisine ait tasarım ve grafik departmanları ile güçlendirip ve geliştiren, ‘’kendi markasının üretimini kendi yapan’’ bir felsefe ile bugünkü sürecinde vizyonunu sürdürmeye devam ettirmektedir. Merkezi konumu İstanbul MERTER olan ayrıca güneşli de zengin showroom’u ile hizmet vermektedir.


KEZOKİNO Tekstil pamuk, Viskoz ve Polyester hammaddelerinden oluşan Süprem, Kadife, Polar vs. kumaş türlerini kullanarak rahat ev kıyafetleri, yatak kıyafetleri (Pijama) ve ev tekstili ürünlerini özgün tasarımlarıyla oluşturarak üretmektedir. Bay, bayan, çocuk, büyük beden ve hamileler için üretilen ürünlerimizi VIENETTA, KEZOKINO, SILVIA SALVATORE, GAZZAZ, COOL COMICS, VIENETTA KIDS ve COOL COMICS KIDS markaları altında pazarlamaktadır.


Aylık üretim kapasitemiz yaklaşık 400,000(TK) adettir. Yıllık üretim kapasitemiz de toplam da 5 milyon adet ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Koleksiyonumuz kendi bünyemizdeki tasarım ekibimiz tarafından özgün olarak oluşturulmuştur. Model başına en az 3000 adetten oluşan üretim bantımızda aylık 150 farklı model üretilmektedir. Kezokino Tekstil, rekabetin arttığı piyasa koşullarında uluslararası pazarlama aktivitelerini geliştirmek ve pazar payını artırmak için oluşturduğu uluslarası pazarlama departmanıyla marka değerini koruyarak yeni pazarlara girmeyi hedeflemektedir. Ayrıca, uzun yıllar yaptığımız çalışmalar sonucu oluşturulmuş yurtdışı temsilciliklerimiz ve bayilerimizle etkin bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir. Firmamız İtalya, İspanya, İngiltere, ABD, Polonya, Romanya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Fas, Lübnan, Mısır, Ürdün, Suudi Arabistan, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 40'dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.Firmamız pazarlama faaliyetlerinde kullanmak üzere kendi bünyesinde oluşturduğu online B2B (Business to Business) sistemini kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde müşterilerimiz ve bayilerimiz taleplerine anında ulaşabilmektedir.Bunu sağlarken güncel tüm modellerimizin güncel fotoğraf, stok, renk, beden gibi ayrıntılarını inceleyerek online sipariş verilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca, müşteri ve bayilerimiz B2B sistemini kullanarak geçmiş siparişlerini ve cari hesaplarını inceleme imkanına sahiptir.Deposundaki 800 farklı model üründen 1 milyon adeti aşkın satışa hazır mamül bulunduran firmamız müşterilerimizin stok yapma risklerini ortadan kaldırarak kendilerine anlık hizmet sunabilmektedir. Ayrıca, firmamız sipariş bazlı üretimle oluşabilecek gecikmeli termin sürelerini azaltarak müşterinin satış hızını artırmayı hedeflemektedir.

KALİTE

Üretim esnasında baskı, apre vs. yapmak için kullanılan kimyasal maddeler ile üretimde kullanılan tüm aksesuarlar insan sağlığını tehdit etmeyen kalite ve güvencededir. Ürünlerimizin beden standartları Avrupa standart- larına uygun olarak üretilmektedir.

Kolleksiyonlarımız

KEZOKİNO Tekstil olarak ürün gamımızı müşterilerimizin taleplerine ve bölgesel taleplere göre düzenlemekteyiz. Firmamız sezon başında üretilen bir koleksiyona bağlı kalmadan her an yeni ürünler üretebilen yenilikçi bir üretim anlayışına sahiptir. Yıl boyu devam eden yeni koleksiyon üretim anlayışımız sayesinde markalarımızın sürekli güncel kalmasını sağlamaktayız. Tasarımları ile kendini sürekli yenileyen, tarzını Pamuk, Viskon ve Polyester hammaddelerinden oluşan Süprem, Kadife, Polar vs. kumaş türlerini kullanarak ürettiğimiz rahat ev kıyafetleri, yatak kıyafetleri (Pijama) ve ev tekstili ürün guruplarımızı sunduğumuz markamızdır. Genç yaş, Orta yaş ve Hamile bayanlar için dört mevsim ürettiğimiz tasarımlarımızı normal beden ve büyük beden seçenekleriyle siz müşterilirimize sunmaktayız. Pijama takımı, Kapri takımı, Şort takımı, Tunik, Ev elbisesi, Sabahlık, Bornoz (Welsoft)